Události

robotic-proces

Události 2024

17. dubna, 2024
Effectivity
Diskuze s Pierrem-Yves Matilem

Představení nejnovější knihy Pierra Matile – Dictatorship of Experts. Následovat bude diskuse na téma AI a budoucnost naší společnosti a AI v organizacích.

Detail události
24. - 6. listopadu, 2024
ONLINE
Firma budoucnosti: Podpora transformace pro malé a střední podniky

Využijte balíček služeb, které pomohou digitalizovat vaši firmu! Díky našim službám získáte místa zdarma na každé z našich vybraných akcí, pozveme vás na exkluzivní přednášku Frost and Sullivan, kde se dozvíte spoustu cenných dat, zajistíme vám vstupy na veletrhy a konference u nás i v zahraničí a zapojíme vás i do našich sítí. S námi posunete svoji firmu do digitální budoucnosti.

Detail události
30. dubna, 2024
ONLINE
Vision systémy a kvality výroby

Zpracování obrazových dat je nejčastější aplikací algoritmů AI. Tématem vás provede expert INTEMACu Vojtěch Marek. Vysvětlí vám, jak systémy pracují, jaké možnosti nabízí a co je reálné od nich očekávat.

Detail události
20. května, 2024
Effectivity
Akademie digitální transformace

Akademie digitální transformace vás provede jednotlivými kroky digitální transformace vaší firmy. Vytvoříte si vlastní optimalizační projekt, který bude rovnou i připraven na implementaci.

Detail události
22. května, 2024
INTEMAC
Robotika a manipulace

Angulární robot s 6 osami je nejčetněji nasazovaný robot pro automatizaci výrobních procesů. Přijďte si vyzkoušet, jak se ovládá.

Detail události
28. - 30. května, 2024
CEITEC VUT
Programování PLC pro firmy

Připravili jsme pro Vás intenzivní workshop PLC programování, který je určený pro začátečníky a mírně pokročilé vývojáře v oblasti průmyslové automatizace. Cílem kurzu je předat účastníkům praktické dovednosti v oblasti tvorby PLC systémů (integrace + software), které uplatní ve své pracovní praxi.

Detail události
29. května, 2024
JIC
ESG s Janem Zemanem

Setkáváte se s požadavky vašich dodavatelů na reporting spojený s dopadem na životní prostředí? Setkáváte se zkratkou ESG a chce se dozvědět více? Přijďte se připravit na budoucnost!

Detail události
30. května, 2024
INTEMAC
Vizuální kontrola kvality a identifikace

Kontrola kvality a identifikace je v pokročilých systémech prováděna mimo jiné i za pomoci vision systémů. Přijďte se s těmito Vision systémi seznámit na našem workshopu.

Detail události
11. června, 2024
ONLINE
Trendy flexibilní automatizace – jak si rozumět s integrátorem

Flexibilní automatizace je taková, díky které je možné automatizovaným způsobem vyrábět dávky o malém počtu kusů. Jaké jsou v této oblasti novinky? Co je možné od integrátora očekávat a jaké požadavky je dobré na něj mít?